728 x 90

جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان سال ۶۷ و فعالیت‌های کانون‌های شورشی در شهرهای ایران – مرداد ۹۸ + فیلم

جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان سال ۶۷ و فعالیت‌های کانون‌های شورشی در شهرهای ایران
جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان سال ۶۷ و فعالیت‌های کانون‌های شورشی در شهرهای ایران

نصب پوستر‌های جنبش دادخواهی در اصفهان، رامسر و بابل

قیام آفرینان عضو کانون‌های شورشی ۱۰۰۹و ۸۹۹ اصفهان در راستای جنبش دادخواهی ۳۰هزار گل سرخ قتل‌عام شده توسط رژیم ولایت فقیه، پوسترهای مریم رجوی را بر دیوار مناطق مسکونی این کلان‌شهر نصب کردند، در زیر پوستر‌های نصب شده، شعار‌های « مریم رجوی: تا محاکمه و مجازات خامنه‌ای و جلادان حاکم دادخواهی قتل‌عام شدگان ادامه خواهد داشت» و« مریم رجوی: قتل‌عام‌ شدگان ۶۷ وجدان شورشی و شورشگر تاریخ ایران‌اند» بچشم می‌خورد که نوید دهنده محاکمه جلادان حاکم است.

 

اعضای دلیر یکی از کانون‌ّهای شورشی رامسر نیز در سالگرد جنایت بزرگ رژیم آخوندی در سال ۶۷، پوستری از شرکت مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در جمع رزمندگان ارتش آزادیبخش ملی ایران به‌ مناسبت گرامی‌داشت آن سربداران در اشرف۳برگزار شده بود را نصب کردند، در زیر پوستر، شعار«‌ قتل‌عام شدگان ۶۷، وجدان شورشی و شورشگر تاریخ ایران‌اند» جلب توجه می‌کند.

اعضای دلیر یکی از کانون‌ّهای شورشی بابل نیز در یک ابتکار زیبا، ضمن گل‌باران مزار شهدا، با نصب تراکتی با مضمون:‌ «‌تا محاکمه و مجازات خامنه‌ای و جلادان حاکم دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷ ادامه دارد» استمرار جنبش دادخواهی تا مجازات ولی‌فقیه ارتجاع و جلادان تحت‌امرش را نوید دادند.

نوید مجازات جلادان با نصب پوستر در تهران و اصفهان

اعضای یکی از کانون‌های شورشی تهران نیز مجازات جلادان حاکم را با نصب پوسترهایی از هشت تن از گل‌سرخهای سربدار شده در سال ۶۷، نوید دادند. در زیر هر پوستر، نام‌ آن مشعل جاوید، و شعار:‌ « مریم رجوی: قتل‌عام شدگان ۶۷، وجدان شورشی و شورشگر تاریخ ایران اند» بچشم می‌خورد. پوسترهای یاد شده بر روی دیوار یک پل عابر پیاده نصب شده‌اند.

اعضای یکی دیگر از کانون‌های شورشی تهران، در یک ابتکار زیبا میز گرامی‌داشت شهدا برپا کردند. بر این میز یادبود تصاویری از ۸مشعل جاوید سربدار شده «منیره رجوی، زهرا بیژن یار، فضیلت علامه، فرحناز...، علی‌اکبر (منوچهر) بزرگ بشر، حبیب خبیری، محسن بهرامی فرید، مهشید رزاقی»، یک جلد کلام‌الله مجید و تعدادی شمع، گلدان گل سرخ و گلبرگ‌های سرخ هویداست، همچنین بر تراکت بزرگی که بالای میز یادبود نصب شده، جمله « همراه با اشرف۳به جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان سال ۶۷بپیوندید عاملان و آمران جنایت باید به دست عدالت سپرده شوند» بچشم می‌خورد که نشانی از عزم خلل‌ناپذیر کانون‌های شورشی و مردم ایران برای مجازات جنایتکاران رژیم ولایت‌فقیه است.

اعضای یکی دیگر از کانون‌های شورشی در تهران نیز به‌مناسب جنبش دادخواهی میز یادبود برپا کردند. این میز یادبود با تصاویر جمعی از سربداران شهید با ذکر نامشان، به همراه تراکت « مریم رجوی: قتل‌عام شدگان ۶۷، وجدان شورشی و شورشگر تاریخ ایران‌اند » تزئین شده بود.

اعضای یکی از کانون‌های شورشی در اصفهان نیز با نصب پوسترهای مریم رجوی با زیرنویس ‌« مریم رجوی: راه‌حل قطعی،نهایی و تردید ناپذیر، سرنگونی تمامیت رژیم ولایت‌فقیه به دست مردم و مقاومت ایران است» بر دیوار یک منطقه مسکونی، نوید سرنگونی این رژیم پلید را دادند.

نصب پوستر در بندرعباس، خراسان رضوی، کاشان، تبریز و ساوه

اعضای یکی از کانون‌های شورشی، پوسترهای از رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت را در بندرعباس نصب کردند. پوسترهای نصب شده حاوی قسمتی از سخنرانی مریم رجوی با مضمون ‌«‌ صورت مسأله واقعی برای ما و مردم ما و مقاومت ما چیست؟ تسلیم یا نبرد آزادیبخش؟ به بیانیه استقلال آمریکا نگاه کنید، صورت مسأله برای جرج واشنگتن، توماس جفرسون و پنجامین فرانکلین و یاران و همرزمان آنها هم، همین بوده است پاسخ ما هم همان است مقاومت و نبرد تا پیروزی‌» بود.

در خراسان رضوی نیز اعضای کانون شورشی ۷۴۱، اقدام به نصب پوسترهای مریم رجوی بر روی دیوار یک پارک در منطقه شهری کردند. جمله: ‌« مریم رجوی: ما ایران را از آخوندها پس می‌گیریم و این زیباترین وطن را دوباره می‌سازیم» بالای پوسترهای نصب شده بچشم می‌خورد که نشان از عزم جزم کانون‌های شورشی و مردم ایران برای تحقق سرنگونی و آزادی ایران‌زمین است.

اعضای دلیر یکی از کانون‌های شورشی کاشان نیز با نصب بنر بزرگی از مریم رجوی با زیر‌نویس « مریم رجوی: راه‌حل قطعی، نهایی و تردید ناپذیر، سرنگونی تمامیت رژیم ولایت‌فقیه به دست مردم و مقاومت ایران است» عزم خود برای تحقق سرنگونی این رژیم پلید، به نمایش گذاشتند

اعضای کانون شورشی ۵۰۲ تبریز نیز تراکتی با مضمون «درود بر رجوی، مرگ بر خامنه‌ای، زنده باد ارتش آزادیبخش ملی ایران» نصب کردند.

اعضای کانون شورشی ولی‌الله فرهادی در ساوه نیز به‌مناسب جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷ اقدام به نصب تراکتهایی با مضمون « عاملان و آمران این جنایت باید به دست عدالت سپرده شوند، همراه با اشرف ۳ به جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان سال ۶۷ بپیوندید» کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات