728 x 90

«عرف دیپلماتیک»!

گردهمایی جهانی ایران آزاد
گردهمایی جهانی ایران آزاد

نخیر آقا ول کن نیستند! باز هم این گروهک معاند امسال «دور همی» تشکیل داد و دوباره تعدادی سیاستمدار ضد نظام و از خدا بی‌خبر را از پنجاه هزار نقطه در جهان دور هم جمع کرد تا خارج از «عرف دیپلماتیک» هر چه خواستند بر علیه نظام الهی بگویند. خارج از «عرف دیپلماتیک» تر از این گروهک، این سیاستمداران غربی استکباری هستسند. اصلاً عرف دپیلماتیک سرشان نمی‌شود. اگر سرشان می‌شد از یک گروهکی حمایت نمی‌کردند که الآن چهل و دو سال است که هم‌چنان «گروهک» مانده است و در این چهل و دو سال هم هر سال ده بار از بین رفته است.

حالا این گروهک نابود شده و بی‌پایگاه و جایگاه، هر سال هم چهل پنجاه رشته تظاهرات و میتینگ و گردهمایی برپا می‌کنه و این سیاستمداران فریب خورده و استکباری ضد نظام هم خارج از عرف دیپلماتیک از اینها حمایت می‌کنند.

 

امسال هم گفتند که در گردهمایی سالانه‌شان که به‌صورت مجازی برگزار شد پنجاه هزار نقطه را به هم وصل کرده‌اند. اگر هر نقطه هم فقط چهار پنج نفر داشته باشند و نه صد نفر و هزار نفر، که این کارها را راه‌اندازی و اداره کنند، تازه می‌شوند یک گروهک دویست سیصد هزار نفره!. عجب گروهک نابود شده ناقابل بی‌ارزش ضعیف و فراموش شده ای!

تازه وقتی هم خبرنگار ولایی ما با چادر و چاقچور و سه لایه حجاب و با رعایت همه جوانب و عرف دیپلماتیک رفته بود پشت در خانه سفیر یکی از همین کشورهای معاند پناه و معاند دوست. تا از سفیر کشور مربوطه به‌محض خروج از خانه‌اش بپرسد که چرا نخست‌وزیر شما از گروهک تروریست ضد نظام خارج از «عرف دیپلماتیک» حمایت کرده خانم سفیر هم بدون رعایت «عرف دیپلماتیک» محل سگ هم به این خبرنگار محجبه و مؤدبه و دست‌آموز ولایی نگذاشت و او را قابل آدم به حساب نیاورد. وقتی هم خبرنگار بور شده نظام، اصرار بر ماندن برای گرفتن پاسخ سؤالش را داشت سفیر خارج از عرف دیپلماتیک به او گفت: «می‌توانی بیشتر منظر بمانی»!

 

نهایتا خبرنگار سمج ولایت دست از پا دراز تر برگشت. بدون این‌که بتواند از عرف دیپلماتیک ولایت که باجگیری و شانتاژ و تهدید است دفاع کند و کلمه‌ای برای دفع فشار و رفع سوزش «آقا» بر علیه دشمن شماره یک نظام از دهان سفیر بشنود.

در حالی‌که هیچ کشوری مثل نظام الهی ما عرف دیپلماتیک را رعایت نمی‌کند، همه کارهای ما منطبق بر عرف دیپلماتیک است از جمله سفارت و کنسولگری اشغال می‌کنیم، گروگان‌گیری می‌کنیم، دیپلمات شاغلمان بمب جابه‌جا می‌کند، سفارتخانه‌های ما مرکز هماهنگی و هدایت کارهای تروریستی می‌شوند و هزار کار دیگر، اما همه در چارچوب عرف دیپلماتیک ولایت. ولی عجیب این است که این سیاستمداران به جای تشکر از ما، از دشمنان ما حمایت می‌کنند. حالا چرا؟... ...

گودرز - ۲۳ تیر ۴۰۰

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/30ea8691-c256-4978-ac34-c486219b5e75"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات